Murderdolls

Mad Manager 1-5 (hahaha)

3. srpna 2010 v 16:23
Tk jsem se rozhodla dát sem videa MAD MANAGER u kterejch já osobně chcípám.

Už ať je to tady!

3. srpna 2010 v 16:07
Furt čumí jak jim to jde a pozoruje každej jejich krok. Toť já.
Šílím po tom aby už to jejich cédo bylo na trhu.
Koupím si origošku v tom mám jasno.
Děsně jim fandím a děsně se těším.
MURDERDOLLS!
Baštíím

SCREAM!

11. dubna 2010 v 19:32
No tak tohle mě už úplně dodělalo:D
A koho né že?
Tož tkvá pakárnička pro dnešek.

Recording In Hollywood

11. dubna 2010 v 19:19
Ona si jim tam jen tak leze! No teda já bych ale udělala to samý.
Ou taková boží vejroba oken :D
Musim jim říct aby mi tky takovou udělali. Wenda už to slíbil ale Joey si ještě není tak úplně jiste.
Víte vy vůbec jak jsem natěšená? BRUTÁLNĚ :D

Joey×Weddy InteriewPART 2

5. dubna 2010 v 17:52
Jak moc jsou na sobě závislé žánry horor a hard rock?

Wednesday 13:
U mě osobně to do sebe zapadlo po zhlédnutí koncertů Alice Coopera a KISS. Jako malý jsem si hrával s GI JOE figurkami a koukal na horory, ale nikdy jsem to nespojoval s hudbou. Pak jsem šel na Alice Coopera a řekl si "Wow, ono jde k tomu přidat hudbu, uříznou si hlavu a uškvařit se na elektrickém křesle. To je bomba!" Tehdy na mě poprvé dýchla celá ta image. Během let se snad každá kapela zabývala smrtí nebo něčím podobným. Je to všechno o hororových filmech. Je to vždycky metal.

Joey Jordison: Na téhle desce jsme toho použili fakt hodně.

Wednesday 13: Jo, tentokrát je tam kupa šílených sraček (smích).

Joey Jordison: Témata písní některé lidi asi docela zaskočí. Budou to poslouchat se slovy "Hej, to je typický song z rádia", ale pak si přečtou text a řeknou si "Eh, vlastně ani ne!" (smích).

Wednesday 13: Když tak nad tím přemýšlím, možná jsem to tentokrát trochu přehnal.

Joey Jordison: Asi jo, někdy je to docela sprosťárna.

Wednesday 13: Asi nikdy jsem na album nepoužil tolikrát slovo "motherfucker". Budou na to muset nalepit aspoň dvě nálepky nevhodnosti pro děti a mladistvé. To je teda průser. Rodiče vás budou nenávidět!

Joey Jordison: Jo, jedna bude typická nálepka o nevhodnosti a na druhé bude napsáno "Myslíme to vážně! Poraďte se kurva s rodiči!"

Zlepšila se vaše hra na kytaru?

Joey Jordison: Na kytaru hraju strašně dlouho. Jsem typický rock 'n' rollový hráč. Se Slipknot většinou píšu jednotlivé rytmy. Jsou to věci, které slyším v hlavě. Něco mne inspiruje, tak jednoduše jdu a čekám, co ze mě vyletí. Když chci něco nahrávat, musím být hladový a jí po tom. Když tomu tak není, často se zablokuju a musím si od toho na chvíli odpočinout.

Nejlépe se rock 'n' roll tvoří "samovolně".

Joey Jordison: Yeah! Nesnáším, když jsem v situaci, kdy něco prostě "musím" napsat. Vůbec mi to pak nejde.

Svět potřebuje desku, jako je tato.

Joey Jordison: To si myslím taky. Náš materiál je teď mnohem tvrdší s velkou příměsí metalu. Venku to začíná být nuda, je na čase, abychom vydali nové album.

Wednesday 13: Když jsme se zjevili poprvé, všude byl jenom nu metal. Každá kapela chtěla hrát jenom nu metal a bylo to strašně nudné. My jsme naopak přišli s něčím novým. Je to úplně stejná situace jako teď - venku je nuda. Pro nás to zní svěže, je to trochu jiný styl. Jedná se o špinavou, velmi špinavou nahrávku.

Z vašich odpovědí mám pocit, že je to deska, na kterou jste čekali celý život.

Wednesday 13: Taky nás baví to dělat! Zní to úžasně.

Joey, ty jsi hrál téměř s každým - od Korn a Ministry až po Satyricon a Metallicu. Jak ovlivnila spolupráce s tolika umělci tvůj přístup ke skládání a nahrávání písní?

Joey Jordison: Jde o to, že poslouchám v podstatě všechno. Někdy poslouchám dokonce i věci, které moc nemusím, jenom proto, abych se něco přiučil. Vždy jsem tvrdil: "Nikdy se nenaučíš hrát bezchybně, ale vždy o to musíš usilovat." Proto tak rád hraji nejrůznější hudební styly, ať už jde o black metal nebo Biohazard. Hrát teď s Robem Zombiem, to je fakt paráda, zrovna dneska jsme spolu poprvé zkoušeli. Byla to celkem zábava - během jedné z přestávek se na mě otočil a řekl "Nikdy to neznělo tak kurevsky tvrdě!" Tohle mě fakt baví. Korn byli taky super! Je vždycky dobré, když si můžete zahrát s někým jiným, mnohem víc se naučíte.

Máte nějakou oblíbenou Zombieho desku?

Joey Jordison: Těžko vybírat (smích)!

Wednesday 13: La Sexorcisto je má oblíbená. Měla na mne velký vliv.

Joey Jordison: Sexorcisto je úžasné. Líbilo se mi taky Astro Creep 2000. Je tam pár hodně tvrdých záležitostí.

Wednesday 13: Sexorcisto jsem prvně slyšel, když mi bylo asi 15. Ani jsem neměl řidičák (smích). Byl to pro mě velký moment.

Joey Jordison: Hellbilly Deluxe 2 je taky perfektní a Sinister Urge taky! Zrovna teď nacvičujeme "Scum of the Earth"! Miluju to všechno.

Wednesday 13: Pojďme na bowling nebo něco takového - pomalu to tady zapíchneme (smích).No LOL se máme na co těšit.

Joey×Weddy InteriewPART 1

5. dubna 2010 v 17:50
Joey Jordison a Wednesday 13 se v rozhovoru pro server ArtistDirect.com rozpovídali například o metalovějším pojetí desky "Women and Children Last", rekordu v počtu užití slova "motherfucker" i návratu skutečného rock 'n' roll, který si budete moci zazpívat ve sprše, autě nebo taky v rakvi. Zbývá konstatovat jediné - tohle album bude potřebovat minimálně dvě "parental advisory" nálepky!

Wednesday 13 se jenom usmívá - "Vaše rodiče budou tohle album kurevsky proklínat!"

"Až si to projedete, budete se muset jít osprchovat," dodává Jordison. "Zahradní hadicí nebo něčím podobným.."

Myslíte si, že nová deska dostala o něco metalovější nádech?

Joey Jordison: Určitě! Tohle je vůbec poprvé, kdy jsme si společně sedli a začali psát hudbu. Celková produkce je taky mnohem lepší, vlastně s Wednesdayem poprvé skutečně spolupracujeme. První deska byla v podstatě jakýmsi mixem mé a jeho bývalé kapely, celé jsme to jenom naházeli do jednoho kotle. Celkově to působilo spíš jako demo. "Women and Children Last" je výsledkem osmiletých příprav materiálu.

Wednesday 13: Nebylo to tak, že bychom se sešli a řekli si "Ok, jdeme nahrát novou desku. Musíme teď během tří týdnů sepsat balík songů." Tohle je zhmotnění osmi let, kdy jsem Joeymu posílal demáče a on mi je upravené posílal zpátky. Když uvážíme, kolik toho Joey stihl udělat se Slipknot a kolik já se svým sólovým projektem, skutečně jsme měli z čeho vybírat.

Můžeme z "Women and Children Last" cítit ten typický "Sunset Strip" (část Sunset Boulevardu vyhlášená nezvykle vysokým počtem nočních klubů na obyvatele pozn. Corey(8)) přístup?

Wednesday 13: Celkem jo.. více či méně se to snaží lidi hlavně nasrat. I když jsem velký fanda hair metalu, během těch několika let, co dělám muziku, jsem totálně propadl hudbě Slayer. Noví Murderdolls tedy prezentují vše - od Sunset Stripu až po Slayer. Tentokrát to jde všemi směry, zatímco první album byl vlastně čistý punk rock.

Joey Jordison: Mám z toho velkou radost. Myslím, že to díky své tvrdosti zaujme velkou část Slipknot fanoušků. Rozhodně tímto albem neztratíme žádné fanoušky, naopak nám jich mnoho přinese. Nebylo to z naší strany ve stylu - "Ok, tak teda vydáme pár songů k táboráku jako minule."

Wednesday 13: Jo, je tam pár songů, které tomu odpovídají. Kolem a kolem máme ale úplně nový zvuk. Women and Children Last je pro nás tak zajímavé, protože zní velmi odlišně. Pořád to má elementy starého rock 'n' rollu, na kterém jsme vyrůstali, ale zároveň jsme trochu podladili, takže to má zcela nový náboj.

Z některých písní cítím doslova old school Marilyn Manson ducha.

Wednesday 13: Manson přišel odnikud v roce 1994 a hned si podmanil celý zkurvený svět (smích). To bylo úžasné.

Vrátil bych se ještě k těm metalovým vlivům. Cítíte, že vaše osobnosti teď z hudby Murderdolls čiší ještě o něco víc?

Joey Jordison: Jasně, první deska měla pár rychlejších vyplňováků, ale tentokrát.. používám například mnohem víc dvojkopák. Jeden song je tak tvrdý, že si lidi budou říkat - "To nemůžou být oni" (smích) - ale jsme to my!

Zatímco jste sepisovali materiál, představovali jste si jednotlivé písně jako celky?

Joey Jordison: Wednesday měl spoustu nápadů, na kterých jsme pracovali, takže jsem si většinou nějaký vypůjčil, trochu jej poupravil a v tu chvíli mi v hlavě vyskočila představa, jak to na konci asi bude vypadat.

Wednesday 13: Dema tvořím tak, že nahraju část verše a refrén - stačí, když to má něco málo přes minutu. Když to zní dobře, řeknu Joeymu "Má cenu na tom makat dál?" a on k tomu pak přidá kus své magie.

Joey Jordison: Funguje to perfektně. Píšu toho poměrně dost a Wednesday taky. Většinou si nápady na songy nosím v hlavě, nemusím je nutně hned nahrávat. Je to stejné, jako když jsem ve Slipknot - nápady nosím v hlavě a teprve potom je piluju ve studiu. Je to takhle lepší, protože jsem pořád na cestách a Wednesday má fakt hromadu nápadů. Jednoduše mi je pak pošle mailem a já nad tím začnu uvažovat.

Wednesday 13: Dema jsme si navzájem posílali vlastně až do chvíle, než Joey nasedl na letadlo, které ho vezlo do studia (smích).

Joey Jordison: Yup! Posílal mi ty nápady a já si jen říkal "Tohle zní skvěle!" a on na to "Fakt?". Bylo to tím, že ty nápady nosil v hlavě už hodně dlouho, ale když jsem to slyšel poprvé, hned jsem řekl "Je to super! Pojďme na tom zamakat." Tak jsme teda šli.

Kdyby mělo být "Women and Children Last" filmem, který byste vybrali?

Wednesday 13: Jednoznačně Falling Down (Volný pád v hlavní roli s Michaelem Douglasem pozn. Corey(8))! Většinu materiálu na první desku Murderdolls jsem napsal, když mi bylo nějakých 18 nebo 19 let.

Joey Jordison: Mně taky!

Wednesday 13: Mělo to v sobě ten teenagerovský pocit úzkosti. Teď nám je něco přes 30 a jsme teda kurevsky, ale fakt kurevsky nasraní (smích)! O tomhle ta deska je, je kurevsky nasraná! Líbí se nám to - milujeme to!

Joey Jordison: Teď už nám za to můžete platit (smích).

Řekl bych, že mladiství to dnes skutečně potřebují..

Wednesday 13: Jo! To je taky jeden z důvodů, proč jsme to chtěli nahrát zrovna teď. Všechno je teď na hudební scéně tak kurevsky nudné. Každý se snaží být nejrychlejší, ale já nerozeznám jednu kapelu od druhé. Joey se mě onehdá ptal "Co teď posloucháš?" a já na to "Boba Segera!" (smích). Oba posloucháme převážně starý 70s rock. To je hudba, kterou posloucháme nejvíc, když zrovna nehrajeme. Tohle album s sebou přináší zcela nový život. Je to naštvané. Falling Down by byl hodně příhodný název... prostě jenom vystoupit v zácpě z auta a říct "Seru na to!".

JoeyAndWeddyAndNikky

4. dubna 2010 v 16:52
Tož ti se hledali až se našli. Tdy jsou konečně nějaký jejich barevný fotky z poslední doby.
Ssry ale víc těhlech fotek jsem na netu nevyštrachala. Nbo jsem úplně blbá.
tzezez

Death In Hollywood

3. dubna 2010 v 10:26
Yeach tož to jsem si včera ani naměla pouštět!
Teď to furt musím poslouchat!
No ale není to skvělej song?
Death In Hollywood!

Photos From Studio

1. dubna 2010 v 17:15
dfsfNew photos from studio!

Nové fotky ze studia!

Ou yeach jak já se těším.

 Bych na Weddyho skočila a byla by z něho indianská babička.

!Comeback!

1. dubna 2010 v 14:58
Ou yeach. Ve studiju těžce pracují a pěstují tam bobry. Im so HAPPY! Toť to musíme oslavit! Jdese!
 
 

Reklama